O mne

Moja fotka
Hi, my name is Laura and I found myself a new passion that brings me a lot of joy - writing. For now I´m writing about One Direction but maybe over a time I will write about someone else. Who knows. :) I hope you liked, like and will like my stories and if so, please write comments. I´m really grateful for them because they are giving me the strenght and the fancy to write more and more. Thank you so much :) :-* FB - https://www.facebook.com/vojtekova.laura ... TT - https://twitter.com/LauraVojtek ... FB fanpage - https://www.facebook.com/LaliStories?ref=hl ... Ask.fm -http://ask.fm/LauraVojtek

streda 24. júla 2013

3 Years ♥

Viem, som o deň pozadu, no cčera som nebola celý deň doma, tak sa nedalo :) Mohla by som sa tu rozpisovať na niekoľko strán, čo všetko dosiahli a aká som na nich pyšná a aká som hrdá na to, že som Directionerka, no myslím, že sa tam cíti každý z nás a každá vie naspamäť všetky ich úspechy, všetky ich piesne, albumy, ceny, tour a všecičko všetko, čo dokázal za tie neuveriteľné tri roky. Ako som niekde čítala: They had lost The X Factor but they won the world (Prehrali X Factor ale vyhrali svet.) A tak sa teda nejdem rozpisovať, no pridám sem video, ktoré som našla na YT a pri jeho pozeraní som sa neudržala slzám. Vystihuje to presne všetky moje pocity a všetko, čo majú Directioners v mysliach. Veď si to pozrite samy ;-)  


P.S.: Ak by ste potrebovali preklad, napíšte do komentára a pokúsim sa to preložiť, ale max tu do článku, lebo video by som fakt poskladať nevedela :DŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára